Angelo Bedroom Set

Vanessa’dan Zarif bir Koleksiyon: Angelo

Vanessa’nın eşsiz mobilya koleksiyonları zarif çizgileriyle ve zamana meydan okuyan tasarımlarıyla hedef kitlenin beklentilerini aşıyor. Yemek odası, yatak odası TV ünitesi gibi ürün gruplarının yer aldığı Angelo koleksiyonu, içerdiği parçalarla ev dekorasyonunda yenileşmeye yardımcı oluyor. Doğal bir zarafete sahip olan Angelo koleksiyonu, dünya dekorasyon trendlerine uygun tasarımlarıyla  yaşam alanlarına konfor ve şıklık kazandırıyor.

Okumaya devam et

Padova Dining Room

Vanessa Yemek Odaları

Vanessa Yemek Odaları son yılların en şık ve gözde tasarımlarını sizlerle buluşturuyor. Birbirinden şık yemek odası seçeneği sunan Vanessa evinizi sizler için daha sıcak bir yuva haline getiriyor. Tarzınız her ne olursa olsun Vanessa Yemek Odalarında istediğinizi
bulabilme imkanına sahipsiniz. Dilerseniz rahat ve konforlu dilerseniz de davet sofralarına yakışacak şıklıkta yemek odalarına ulaşabilirsiniz. Vanessa Yemek Odaları hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizlere her zaman kapılarını aralıyor.

Okumaya devam et

Lucca Corner Set

Vanessa Mobilya Tasarımları

Tasarım mobilyalar, yaşam alanlarının kişiselleşmesinde oldukça etkilidir. Vanessa Mobilya da zengin ürün yelpazesinde tasarımları ile öne çıkar. İşlevselliğin yanı sıra konforun da birbirine entegre edildiği çalışmalarda tüm gereksinimler ayrıntıları ile düşünülerek hareket edilir. Tasarım süreçleri profesyoneller tarafından tamamlanan farklı tarzlarda mobilya çeşitleri Vanessa Mobilya tarafından kullanıcıların beğenisine sunulur.

Okumaya devam et

Santa MonIca Sofa Set

Sıcak Alanlar Konforlu Yaşamlar Sunan Koltuk Modelleri

Yeni sezonda koltuk takımı modasını belirleyecek çizgiler çoktan belli oldu! Salonlarınıza kimi zaman çağdaş kimi zaman rustik ve kimi zaman da kişisel zevklere hitap eden tasarımları kazandıran ürünler favoriler arasında yerini alacak.Öyle ki salonlar, evlerimizde günün büyük bir kısmını geçirdiğimiz bir alandır. Burada bazen çok sevdiğimiz misafirlerimizi ağırken kimi zaman da ailemiz ile hoş vakit geçiririz.

Okumaya devam et

Santa Monica Bedroom Set

Zamanın Ötesinde Yatak Odaları

Modern tasarımların yıllar sonra aynı diliyle kendisini gösteriyor olmasını amaçlayan Vanessa Mobilya birbirinden güzel yatak odası takımları sizlerin vizyonunuzu yansıtan ürünlerdir. Kişisel olarak sizlerin ihtiyacı olan hususları en ayrıntısına kadar düşünen, sizlerin mutlu ve rahat yaşaması kadar konforunu baştan yaratan Vanessa, zamanın ötesinde yatak odası takımları ile sizlerin ihtiyacını karşılıyor.

Okumaya devam et